Dziennik Bałtycki
Data wydania: 2018-05-23 | Numer: 118
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
360,00 zł
z VAT 23%
Wybierz datę rozpoczęcia
*
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Polska to gazeta opiniotwórcza i użyteczna. Jako jedyna posiada codzienne poradniki i dodatki ogłoszeniowe. Czytelnik znajdzie w niej najwyższej jakości informacje lokalne, ogólnopolskie i ze świata. "Polska" powstaje we współpracy z najbardziej prestiżową gazetą brytyjską "The Times". Codziennie "Polskę" tworzy prawie 900 dziennikarzy i redaktorów w kilkunastu redakcjach znajdujących się na terenie całego kraju.

"Dziennik Bałtycki" to największa, najstarsza i najbardziej popularna gazeta na Pomorzu. Wychodzi od 1945. Od tamtej pory przeżył wiele zmian.

Dziś jest pełnym serwisem informacji lokalnych, choć nie brakuje w niej ciekawej publicystyki oraz reportaży, co doceniają jej Czytelnicy. Ich zdaniem "Dziennik Bałtycki" jest gazetą wyrazistą, mającą swoje zdanie, nowoczesną, a jednocześnie bliską codziennych spraw oraz szanującą tradycje i wartości naszych małych ojczyzn. Od lat "Dziennik Bałtycki" jest liderem sprzedaży - wcześniej w województwie gdańskim, a obecnie Pomorskim.

W 2007 roku regionalny charakter "Dziennika Bałtyckiego" został zachowany i wzmocniony nową, ogólnopolską marką. Gazeta stała się istotnym wydaniem regionalnym ogólnopolskiego dziennika, który nazywa się "Polska". Tytuł ten połączył sześć istniejących dzienników regionalnych z nową gazetą ukazującą się na terenie całego kraju.

Dla nadania najwyższej jakości stronom poświęconym wydarzeniom światowym nawiązaliśmy współpracę z "The Times", najbardziej znanym brytyjskim dziennikiem opiniotwórczym.
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły