Głos Dziennik Pomorza
Data wydania: 2018-05-26 | Numer: 121
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
360,00 zł
z VAT 23%
Wybierz datę rozpoczęcia
*
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Drodzy Czytelnicy, "Głos - gazetą przyjazną" - takie hasło przyświeca nam w codziennej pracy.

Każdego dnia staramy się zdobyć dla Was jak najwięcej ciekawych informacji, służyć poradami, interweniować, kiedy dzieje się Wam krzywda, pomagać w kłopotach, cieszyć się z Waszych osiągnięć.

Od poniedziałku do soboty przygotowujemy dla naszych Czytelników najświeższy serwis wiadomości z regionu, kraju i świata. Podzieliliśmy gazetę na sekcje regionalne, aby Czytelnik mógł jak najszybciej odnaleźć interesujący go artykuł. Do tego wiele atrakcyjnych i kolorowych fotografii, a także mnóstwo opinii Czytelników i internautów. Wydajemy również codzienne dodatki: "Dom", "Pieniądze", "Praca", "Automania", "Zdrowie". Miłośnikom sportu polecamy zwłaszcza poniedziałkowe wydanie, nigdzie nie znajdzie się takiej liczby informacji z wydarzeń sportowych z regionu.

W piątek wydajemy wydanie specjalne, czyli obszerny Magazyn z ciekawymi reportażami i felietonami. Natomiast w sobotę proponujemy coś lekkiego i rozrywkowego - wydanie Weekend.
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły