Gazeta Codzienna Nowiny
Data wydania: 2018-04-24 | Numer: 80
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
360,00 zł
z VAT 23%
Wybierz datę rozpoczęcia
*
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Nowiny są absolutnym liderem na swoim rynku pod względem czytelnictwa i sprzedaży. Gazeta jest też postrzegana jako najbardziej opiniotwórczy dziennik lokalny i ceniony nośnik reklamy. Swym zasięgiem obejmuje województwo podkarpackie i obrzeża województw: lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Weekendowe wydanie gazety ukazuje się nawet w USA!

"Jesteśmy stąd, piszemy dla Ciebie" - to hasło, które najlepiej oddaje podstawową cechę gazety, czyli lokalność. Na tym haśle od kilku lat opieramy naszą strategię i budujemy pozycję marki. Bliski kontakt z czytelnikami zyskujemy dzięki pięciu mutacjom: Rzeszów; powiat rzeszowski; powiaty dębicki i mielecki; rejon przemysko-jarosławski; stalowo-wolski i krośnieński.

Strategicznym filarem naszej gazety jest także użyteczność. Na codziennych kolumnach poradniczych czytelnicy znajdują wiele praktycznych informacji na tematy związane z: prowadzeniem domu, zdrowiem, motoryzacją i edukacją. Dzięki temu - w co wierzą dziennikarze - gazeta staje się oczekiwanym gościem w każdym podkarpackim mieszkaniu ? jak dobry sąsiad.
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły