Business Woman & Life
Data wydania: 2022-09-01 | Numer: 66
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
75.00 zł
z VAT 8%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Czy sukces przychodzi łatwo? Z pewnością nie. Niczego, co wartościowe, życie nie podaje nam na tacy. Z reguły więc ten autentyczny, czyli dający spełnienie sukces, ma swoją cenę. Okupiony jest pracą, zabiegami, wysiłkiem. I wyrzeczeniami.
Wiedzą o tym mistrzowie: sportu, nauki, biznesu. „Trzeba to kochać i mieć ogrom pasji w sobie, żeby pogodzić się z takim stylem swojego życia” – opowiada gwiazda niniejszego wydania, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, pytany o cenę, jaką przychodzi mu płacić za najwyższe sportowe osiągnięcia.
„Codziennie ciężko pracuję na swój sukces i nie mam gotowego, sprawdzonego sposobu poza tradycyjną, ciężką pracą, której nauczyło mnie życie” – wyznaje z prostotą w okładkowym wywiadzie lek. stom. Ewa Abramowicz, właścicielka dwóch świetnie prosperujących i wyznaczających nowe standardy klinik – stomatologicznej oraz medycyny estetycznej.
Osiąganiu sukcesu nie sprzyja też wybieranie dróg na skróty. „Podczas gdy moi znajomi szukali sposobów na to, jak maksymalnie wykorzystywać przywileje umowy o pracę u kogoś, ja z uporem i determinacją zarabiałam wyłącznie tyle, ile sobie wypracowałam” – wspomina początki swojej biznesowej ścieżki Patrycja Tomys, prezes zarządu Tom-Ener, spółki którą założyła wraz z mężem i która dziś sama daje pracę i utrzymanie blisko trzydziestu pracownikom.
O sukcesie po grecku, czyli zawodowej ścieżce Arianny Huffington – kultowej dziennikarki i blogerki – piszemy w naszej stałej rubryce „Lekcja sukcesu”. I choć błyskotliwa kariera Greczynki naznaczona była również porażkami i poważnymi życiowymi próbami, to dzięki jej niepohamowanemu dynamizmowi uznawana jest dziś za jedną ze stu najbardziej wpływowych kobiet świata.
Bo przecież… sukces niemal nigdy nie przychodzi łatwo. Jeśli wybierasz się na szczyt, nie narzekaj, że droga jest stroma, a wspinaczka wyciska z ciebie siódme poty. Po prostu nie ustawaj w próbach jego zdobycia.

„Magazyn Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.

Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach.
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły