Wysokie Obcasy. Numer Specjalny
Data wydania: 2017-07-01 | Numer: 5
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
12,60 zł
z VAT 23%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

Opis numeru 4/2017

Jak wychować dziecko i nie zwariować - Wszystko o mojej córce.
20 rozmów z terapeutami i pedagogami z całego świata.
Wydanie „Psychologia dla rodziców" jest podzielone na pięć rozdziałów dotyczących: dojrzewania dziewczynek, zasad wychowania, relacji panujących w rodzinie, przemocy, a także edukacji. W każdym z nich czytelnicy znajdą wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami, psychoterapeutami i pedagogami oraz teksty poradnikowe.
– Nasze dziewczynki myślą o sobie źle. Zajęły ponure pierwsze miejsce wśród nastolatek z 42 europejskich krajów, jeśli chodzi o negatywną samoocenę (badania WHO). Oczywiście możemy jak zwykle zwalić winę na nasze matki. Ale może lepiej dowiedzmy się, co czują nasze dzieci. Co dzieje się w ich głowach i organizmach, gdy przepoczwarzają się w dorosłych. Co jest ich światem. Co je rozśmiesza najbardziej i cieszy. Posłuchajmy dobrych rad innych rodziców i mądrych specjalistów z całego świata – mówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna Wysokich Obcasów.
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły