Gazeta Ubezpieczeniowa
Data wydania: 2024-05-20 | Numer: 21
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
295.00 zł
z VAT 8%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Pracujesz w ubezpieczeniach ? Sięgnij po Gazetę Ubezpieczeniową.
Co tydzień dostarczamy wiadomości, których potrzebują ubezpieczeniowcy. Publikujemy też specjalistyczne komentarze i analizy, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki tym artykułom zawsze będziesz się orientował, co się dzieje na rynku w Polsce i na świecie i będziesz mógł służyć swoim klientom fachową radą.
Czytając wywiady z najciekawszymi osobowościami rynku ubezpieczeniowego, możesz uczyć się od najlepszych i iść ich śladami.
Rozbudowany dział edukacji pozwala Ci doskonalić praktyczne umiejętności sprzedażowe i szlifować Twoją wiedzę.
Nie mogę Ci zagwarantować, że czytając Gazetę Ubezpieczeniową natychmiast kilkukrotnie zwiększysz swoje dochody, zmienisz samochód na lepszy i dostaniesz awans. W branży, która wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, nie ma dróg na skróty.
Mogę natomiast obiecać, że regularnie czytając Gazetę Ubezpieczeniową, będziesz wiedział więcej niż ponad trzy czwarte Twoich kolegów i koleżanek z branży. I to zaprocentuje.

Gazeta Ubezpieczeniowa to jedyny specjalistyczny tygodnik skierowany do:
 • pracowników firm ubezpieczeniowych,
 • brokerów,
 • agentów,
 • pośredników ubezpieczeniowych i finansowych
 • studentów i kadry naukowej wydziałów bankowości, ubezpieczeń i zarządzania.

  Już dziś zaprenumeruj Gazetę Ubezpieczeniową.
 • ROZWIŃ OPIS

  Poprzednie wydania

  Numery archiwalne
  Pobierz aplikację
  eGazety

  Szczegóły