AutoRok
Data wydania: 2019-01-01 | Numer: 2018
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
29.00 zł
z VAT 8%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Ilustrowana Kronika Samochodowa AutoRok wydawana od 2000 roku wyrobiła sobie dobrą markę w kraju i ma liczne grono entuzjastów również za granicą. Jest wydawnictwem ponadczasowym, ukazującym się zawsze w drugiej połowie grudnia. Dodatkowo ukazały się dwa numery specjalne AutoRok 1900-2000, przedstawiający historię motoryzacji oraz AutoRok Design poświęcony szeroko pojętej stylizacji samochodów. Autorami materiałów są najlepsi polscy dziennikarze z różnych redakcji motoryzacyjnych oraz redaktor naczelny będący członkiem jury najbardziej prestiżowego w przemyśle motoryzacyjnym konkursu Car of the Year. AutoRok nie jest adresowany do konkretnych grup wiekowych ani zawodowych, lecz do wszystkich, którzy chcą nadążać za ogromnym tempem rozwoju motoryzacji i posiadać zbiór materiałów, do których zawsze mogą wrócić. AutoRok został doceniony przez PZM wyróżnieniem Złote Koło.
18. numer magazynu motoryzacyjnego AutoRok wyraźnie pokazuje, że rewolucja w motoryzacji zbliża się wielkimi krokami. Kilka krajów już ogłosiło datę końca rejestracji aut z silnikami spalinowymi pod dowolną postacią. To kres nie tylko diesli, ale również benzyniaków, a nawet hybryd. W AutoRok 2018/2019 możemy zobaczyć w jakie elektryczne auta wsiądziemy za kilka lat. Ale czym byłaby motoryzacja bez emocji?
Największą ich porcję zapewnia sport samochodowy. Dwa materiały cieszą nas szczególnie, bowiem Kuba Przygoński został Mistrzem Świata w rajdach Cross-Country, a od sezonu 2019 znów możemy fascynować się Formułą F1 z udziałem Roberta Kubicy. Sporo emocji wzbudza też kolejna edycja konkursu Car of the Year, a dla najmłodszych w dziale Modelandia przygotowaliśmy kilka stron o samochodach RC 1:10 i makietach.
ROZWIŃ OPIS
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły