Wysokie Obcasy. Numer Specjalny
Data wydania: 2019-02-28 | Numer: 2
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
10,80 zł
z VAT 23%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Historia Marissy Mayer – pierwszej kobiety inżynier w Google’u, biżuteria z odpadów jako pomysł na start-up, wywiad z psychoterapeutką o tym, jak być szczęśliwym w pracy oraz poradnik dla młodej mamy, czyli co przysługuje kobietom w czasie oraz po urlopie macierzyńskim. Te i inne tematy znaleźć będzie można w najnowszym wydaniu kwartalnika „Wysokie Obcasy Praca”, który ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 29 listopada br.
Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest Marissa Mayer – była wiceprezes Google’a oraz eksszefowa Yahoo, najmłodsza osoba, która znalazła się na liście 50. najpotężniejszych kobiet biznesu magazynu „Fortune”. O tym, jak udało jej się odnieść milionowy sukces i pogodzić pracę w największych korporacjach świata z byciem mamą trójki dzieci piszą Iwona Dominik oraz Agnieszka Malęga.
W magazynie będzie można również przeczytać wywiad z psychoterapeutką Kasią Olgą Libich o tym, jak być szczęśliwym w pracy, rozmowę z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim na temat zbyt bliskich relacji w pracy oraz porady Katarzyny Łodygowskiej – autorki bloga Matkaprawnik.pl o tym, co wolno kobiecie, a czego nie w czasie ciąży, urlopu macierzyńskiego oraz zaraz po nim. Agata Frankiewicz – założycielka firmy Deko Eko, którą amerykański „Forbes” uznał za jeden z najbardziej obiecujących kobiecych start-upów z branży technologicznej, opowiada o swoim pomyśle na biżuterię z odpadów.
Czytelnicy „Wysokich Obcasów Praca” dowiedzą się również, jak zarządzać swoim czasem, aby nie odkładać wszystkiego na „potem”, pisać i skutecznie odpowiadać na e-maile oraz pracować nad własnym głosem, aby dobrze go nagrywać do podcastów lub filmów na YouTube. W najnowszym numerze kwartalnika znalazło się także kalendarium wydarzeń z targami, konferencjami i warsztatami, na które warto wybrać się w okresie od stycznia do marca 2019 roku.
„Wysokie Obcasy Praca" to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Do tej pory ukazały się:

1/2016 - Psychologia dla rodziców
2/2016 - Psychologia dla rodziców
3/2016 - Psychologia dla rodziców
1/2017 - Na jeden temat
2/2017 - Psychologia Miłości
3/2017 - IT Girls
4/2017 - Psychologia dla rodziców - Wszystko o mojej córce
5/2017 - Psychologia - Uzależnienia
6/2017 - Psychologia Pracy
7/2017 - Jej praca
8/2017 - Psychologia dla Rodziców - Co z tą szkołą
1/2018 - Kobiety rządzą światem
2/2018 - Praca
3/2018 - Psychologia miłości
4/2018 - Psychologia
5/2018 - Praca
6/2018 - Psychologia miłości
7/2018 - Kobiety, które igrały z PRL-em
8/2018 - Jej praca
9/2018 - Psychologia dla rodziców
10/2018 - Kobiety Niepodległości
11/2018 - Uroda i zdrowietagi: , Reese Witherspoon, romans w pracy, Psychologia dla rodziców, Jacinda Ardern, coaching, Seksualność, jak poradzić sobie ze zdradą, Wydawnictwo Agora, Aung San Suu Kyi, Ellen Degeneres, Margaret Atwood, czy związek na odległość ma szanse, praca, jak postępować z dzieckiem, Wonder Woman, psychologia miłości, sylwetki najważniejszych kobiet, Folorunsho Alakija, konsekwencje zdrady, Jill Soloway, Sheryl Sandberg, Judi Dench, Tsai Ing-wen, zdrada, rodzina, Rania al-Abd Allah, Kellyanne Conway, romans, wychowanie córki, Kate Middleton, Esther Perel, Adwoa Aboah, Angela Merkel, Taylor Swift, Ada Colau, wychowanie syna, Zadie Smith, psychologia pracy, Brigitte Macron, jak wyplątać się z romansu, Susan Wojcicki, dziecko, związek na odległość, Selena Gomez, zdradził mnie co teraz, uzależnienia, Michelle Bachelet, kobieta w IT, Melinda Gates,
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły