Wysokie Obcasy. Numer Specjalny
Data wydania: 2018-10-18 | Numer: 10
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
10,80 zł
z VAT 23%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Bohaterką okładki najnowszego magazynu “Wysokie Obcasy Praca” jest Bozoma Saint John – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci Doliny Krzemowej, gwiazda marketingu Pepsi, Apple Music i Ubera. Zależy jej nie tylko na wynikach marketingowych, ale również na “zmianie”, realnej naprawie kultury pracy. Bozoma ze swojego pochodzenia i stylu życia stworzyła genialną markę samej siebie.
W najnowszym numerze magazynu można będzie m.in. poznać historię kobiet, które udowadniają, że bycie humanistką wcale nie wyklucza z działalności w branży nowych technologii. Grzegorz Kubera wyjaśnia czym jest FOMO (lęk przed tym, że coś nas ominie) i jak sobie z nim radzić, a Iwona Dominik pisze o tym, jak walczyć o większe pieniądze.
Czytelniczki dowiedzą się również, czy to prawda, że ludzkość na potęgę głupieje, jak budować markę osobistą oraz w które gadżety warto zainwestować jesienią.
W numerze pojawią się felietony m.in. Wojciecha Orlińskiego, Natalii de Barbaro, Amandy Waliszewskiej, Pauliny Młynarskiej.
Pismo ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

Do tej pory ukazały się:

1/2016 - Psychologia dla rodziców
2/2016 - Psychologia dla rodziców
3/2016 - Psychologia dla rodziców
1/2017 - Na jeden temat
2/2017 - Psychologia Miłości
3/2017 - IT Girls
4/2017 - Psychologia dla rodziców - Wszystko o mojej córce
5/2017 - Psychologia - Uzależnienia
6/2017 - Psychologia Pracy
7/2017 - Jej praca
8/2017 - Psychologia dla Rodziców - Co z tą szkołą
1/2018 - Kobiety rządzą światem
2/2018 - Praca
3/2018 - Psychologia miłości
4/2018 - Psychologia
5/2018 - Praca
6/2018 - Psychologia miłości
7/2018 - Kobietytagi: , Reese Witherspoon, romans w pracy, Psychologia dla rodziców, Jacinda Ardern, coaching, Seksualność, jak poradzić sobie ze zdradą, Wydawnictwo Agora, Aung San Suu Kyi, Ellen Degeneres, Margaret Atwood, czy związek na odległość ma szanse, praca, jak postępować z dzieckiem, Wonder Woman, psychologia miłości, sylwetki najważniejszych kobiet, Folorunsho Alakija, konsekwencje zdrady, Jill Soloway, Sheryl Sandberg, Judi Dench, Tsai Ing-wen, zdrada, rodzina, Rania al-Abd Allah, Kellyanne Conway, romans, wychowanie córki, Kate Middleton, Esther Perel, Adwoa Aboah, Angela Merkel, Taylor Swift, Ada Colau, wychowanie syna, Zadie Smith, psychologia pracy, Brigitte Macron, jak wyplątać się z romansu, Susan Wojcicki, dziecko, związek na odległość, Selena Gomez, zdradził mnie co teraz, uzależnienia, Michelle Bachelet, kobieta w IT, Melinda Gates,
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły