Wysokie Obcasy. Numer Specjalny
Data wydania: 2019-04-30 | Numer: 5
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
12.59 zł
z VAT 23%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
Bohaterką okładki najnowszego numeru „Wysokie Obcasy Praca” jest po raz pierwszy Polka -Grażyna Piotrowska-Oliwa - prezeska zarządu Virgin Mobile Polska. Była też prezeską Orange, PGNIG i członkinią zarządu PKN Orlen. W wywiadzie opowiada m.in. o drodze na szczyt, o pracy w gigantycznych firmach, pasjach i relacji z mężem: Mam ekspansywną osobowość. Nie lubię się dostosowywać do schematów, schylać karku, tylko dlatego że tak wypada. Wiele osób to drażni.

W magazynie również porady Jessici Bennet o tym, jak zabić w sobie wewnętrzną sabotażystkę oraz pokolenie Z na rynku pracy – czy dogada się z innymi pracownikami? Poza tym wiosenne porządki w cyfrowym świecie, jak zaoszczędzić czas spędzony w sieci i odzyskać wolną wolę – radzi Cal Newport.

Katarzyna Łodygowska, autorka bloga Matkaprawnik.pl o tym, jak dogadać się z pracodawcą w sprawie urlopu. Czy szef może go narzucić, albo odwołać go w każdej chwili? Czy rodzicom przysługują szczególne prawa związane z urlopami?

Czytelnicy dowiedzą się też o fenomenie poranka: jak wygląda poranna ramówka ultramaratończyka, coacha, psychoterapeuty i japońskiej guru porządkowania. Czym są „zielone zawody”? Czym zajmuje się m.in. instalator biofilmu, rewilder, czy miejski farmer? Redakcja opisuje zawody, które będą najbardziej pożądane w 2030 r. Oprócz tego fotoreportaż „Kto jeździ rowerem do pracy” - pytamy miejskich rowerzystów, jak to jest dojeżdżać rowerem do krainy korporacji.

„Wysokie Obcasy Praca" to pismo, które chce inspirować kobiety i pomagać im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. Pierwsze numery zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez ekspertów, jak i czytelników. Magazyn dostarcza praktycznych informacji o pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach. Jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek.

tagi: , Reese Witherspoon, romans w pracy, Psychologia dla rodziców, Jacinda Ardern, coaching, Seksualność, jak poradzić sobie ze zdradą, Wydawnictwo Agora, Aung San Suu Kyi, Ellen Degeneres, Margaret Atwood, czy związek na odległość ma szanse, praca, jak postępować z dzieckiem, Wonder Woman, psychologia miłości, sylwetki najważniejszych kobiet, Folorunsho Alakija, konsekwencje zdrady, Jill Soloway, Sheryl Sandberg, Judi Dench, Tsai Ing-wen, zdrada, rodzina, Rania al-Abd Allah, Kellyanne Conway, romans, wychowanie córki, Kate Middleton, Esther Perel, Adwoa Aboah, Angela Merkel, Taylor Swift, Ada Colau, wychowanie syna, Zadie Smith, psychologia pracy, Brigitte Macron, jak wyplątać się z romansu, Susan Wojcicki, dziecko, związek na odległość, Selena Gomez, zdradził mnie co teraz, uzależnienia, Michelle Bachelet, kobieta w IT, Melinda Gates,
ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły