Vita
Data wydania: 2017-05-18 | Numer: 6
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
8.99 zł
z VAT 8%
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X

Z Vitą po zdrowie i smukłą sylwetkę.
To od 14 lat najchętniej kupowany w Polsce miesięcznik o zdrowiu. Zyskuje sympatię Czytelniczek za optymistyczne, pełne zrozumienia podejście do tematów związanych ze zdrowym stylem życia, odchudzaniem i leczeniem różnych dolegliwości. Ogromnym atutem Vity jest wiarygodność - wiele tekstów jest konsultowanych przez ekspertów z różnych dziedzin. W każdym numerze z redakcją pracuje od 12 do 20 lekarzy, psychologów, dietetyków, trenerów, kosmetologów i innych specjalistów.
Miesięcznik w nowoczesny sposób propaguje profilaktykę, zawiera też sprawdzone informacje o najnowszych metodach leczenia i diagnostyki, w sposób rzetelny odnosi się do aktualnych kontrowersji związanych ze zdrowiem.
W każdym numerze znajdują się rozbudowane porady dotyczące odchudzania - diety, ćwiczenia, programy. Jest również cały dział poświęcony zdrowemu odżywianiu się (wraz z przepisami kulinarnymi). Oprócz tego wiele ciekawostek, porad psychologicznych, prawnych oraz informacji o domowych, naturalnych metodach na zdrowie, urodę i szczupłą figurę.

ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły