Anglojęzyczne
Anglojęzyczne

rozwiń

kategorię

rozwiń kategorie
Sortuj po:
Business English Magazine
już od
16,18 zł
Business English Magazine
Business English Magazine – dwumiesięcznik skierowany do uczących się języka angielskiego biznesowego: menedżerów, dyrektorów, właścicieli firm, pracowników międzynarodowych przedsiębiorstw, ekonomistów, specjalistów, studentów, ludzi aktywnych i otwartych na świat oraz do wszystkich, którym w pracy potrzebny jest język angielski biznesowy. Business English Magazine to przede wszystkim dawka ciekawych informacji, wiedzy na temat Europy i świata, aktualne wyd...
już od
16,18 PLN
zobacz
English Matters
już od
8,86 zł
English Matters
English Matters to dwumiesięcznik tworzony przez brytyjsko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią artykuły w języku angielskim, do których opracowane zostały słowniczki.
już od
8,86 PLN
zobacz
English Matters - wydanie specjalne
już od
9,35 zł
English Matters - wydanie specjalne
English Matters to dwumiesięcznik tworzony przez brytyjsko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią artykuły w języku angielskim, do których opracowane zostały słowniczki. Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych. Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.
już od
9,35 PLN
zobacz
Eurobuild
już od
9,76 zł
Eurobuild
Magazyn Eurobuild Central & Eastern Europe jest polsko-angielskim czasopismem "business to business" istniejącym na rynku od 1997 roku, zajmującym się rynkiem nieruchomości, budownictwa i inwestycji. W każdym wydaniu prezentujemy najnowsze wiadomości z powyższych branży, publikujemy raporty oparte na specjalistycznych badaniach oraz zamieszczamy przegląd tendencji w życiu ekonomicznym i gospodarczym kraju. Podział na rubryki poświęcone poszczególnym sektorom bran...
już od
9,76 PLN
zobacz
New Eastern Europe
już od
14,63 zł
New Eastern Europe
New Eastern Europe is a new Quarterly magazine dedicated to Central and Eastern European affairs. The magazine is the sister edition of the Polish version Nowa Europa Wschodnia, which has been on the Polish market since 2008. Countries in particular focus in New Eastern Europe include Russia, Ukraine, Belarus, Moldova, as well the Caucasus region - Georgia, Armenia, Azerbaijan, Chechnya, etc. Articles in New Eastern Europe focus on a wide range of socia...
już od
14,63 PLN
zobacz
PNB Daily
już od
24,90 zł
PNB Daily
PNB Daily Najważniejsze polityczne, gospodarcze i biznesowe wiadomości z Polski przygotowane w języku angielskim. Publikacja to bieżący przegląd aktualnego obrazu polskiej gospodarki i polityki zarówno dla obcokrajowców mieszkających w Polsce jak i dla Polaków zainteresowanych wydarzeniami z Polski w kontekście międzynarodowym.
już od
24,90 PLN
zobacz
PNB Economic Review
już od
34,90 zł
PNB Economic Review
PNB Economic Review Najważniejsze gospodarcze i biznesowe wiadomości z Polski przygotowane w języku angielskim. Publikacja zawiera wiadomości oraz opinie i analizy czołowych ekspertów zajmujących się sektorem bankowym, finansowym i biznesem. Publikacja dedykowana dla osób zainteresowanych polską gospodarką w kontekście europejskim i rynków światowych.
już od
34,90 PLN
zobacz
PNB Law Supplement
już od
59,90 zł
PNB Law Supplement
PNB Law Supplement Przegląd najważniejszych wiadomości i zmian w polskiej legislacji i administracji. Publikacja specjalistyczna przeznaczona dla prawników i przedsiębiorców.
już od
59,90 PLN
zobacz
PNB Special Report
już od
166,00 zł
PNB Special Report
PNB Special Report Comiesięczna publikacja, w której przedstawione są najważniejsze aktualności i kluczowe zagadnienia związane z wybranymi sektorami polskiej gospodarki, takimi jak sektor energetyczny, zbrojeniowy, bankowy lub spożywczy.
już od
166,00 PLN
zobacz
PNB Weekend Supplement
już od
59,90 zł
PNB Weekend Supplement
PNB Weekend Supplement Opracowanie najważniejszych opublikowanych w danym tygodniu tekstów publicystycznych i wywiadów z kluczowymi decydentami polskiej polityki i biznesu. Tytuł nakreśla szeroki obraz bieżących wydarzeń w Polsce z perspektywy osób mających wpływ na ich bieg.
już od
59,90 PLN
zobacz
The Warsaw Voice
już od
8,13 zł
The Warsaw Voice
The Warsaw Voice Magazine - The English - language guide to events in Poland. Provide our readers with the reliable and objective news on Poland and Central Europe. Magazine publishes news features, interviews, reports and analysis on politics, business and economy. Our readers also learn about interesting opportunities to spend their free time in Warsaw and find advice where to take a weekend trip. IMPORTANT INFORMATION The Warsaw Voice is part of The Wars...
już od
8,13 PLN
zobacz
Visegrad Insight
już od
4,07 zł
Visegrad Insight
już od
4,07 PLN
zobacz
Warsaw Business Journal Observer
już od
19,92 zł
Warsaw Business Journal Observer
Warsaw Business Journal Observer to jedyny na rynku miesięcznik o polskim biznesie i ekonomii w języku angielskim. Jeśli chcesz wiedzieć, co czytają ludzie podejmujący strategiczne decyzje w firmach oraz inwestorzy zagraniczni, którzy szukają okazji biznesowej w Polsce - musisz w każdy poniedziałek zajrzeć do Warsaw Business Journal. To lektura obowiązkowa każdego menadżera!
już od
19,92 PLN
zobacz
Warsaw Insider
już od
8,13 zł
Warsaw Insider
Warsaw Insider to wyczerpujący, comiesięczny przewodnik opisujący współczesne życie w Warszawie. Magazyn wyróżnia się artykułami na temat rozrywki, kultury i podróży a także obiektywnymi recenzjami restauracji, kawiarni i barów. W ciągu ostatnich 10 lat Insider zapracował sobie na reputację opiniotwórcy pośród międzynarodowej społeczności. Dzięki silnemu zespołowi niezależnych redaktorów magazyn dostarcza informacyjnego i zajmującego wglądu w życie stolicy i nie...
już od
8,13 PLN
zobacz

eGazetyTV

Najczęściej

czytane

eGazetyTV

Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły