Rzeczpospolita
Data wydania: 2017-07-21 | Numer: 168
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
833,00 zł
z VAT 23%
Wybierz datę rozpoczęcia
*
INFO BOX Kupując otrzymasz możliwość czytania wydań w aplikacji mobilnej eGazety dla systemu Android/iOS oraz desktop dla systemu Windows/OS X
-30% na prenumeratę roczną
-20% na prenumeratę kwartalną

Nie zwlekaj promocja ważna tylko do 25.07.2017

O tym, co naprawdę ważne, dowiadujesz się codziennie rano.

"Rzeczpospolita" jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu. Każdego dnia podaje sprawdzone i obiektywne wiadomości z kraju i z zagranicy oraz dostarcza kompletnych informacji z zakresu ekonomii i prawa.

"Rzeczpospolita" pozwala czytelnikom na bieżąco śledzić sytuację finansową na polskim i światowym rynku oraz zmiany zachodzące w krajowym i unijnym prawie.

Większość menedżerów podejmuje kluczowe decyzje inwestycyjne w oparciu o informacje pochodzące z "Rzeczpospolitej".

Opiniotwórczy i biznesowy charakter "Rzeczpospolitej" uzupełnia nowoczesny i przejrzysty layout. W 2006 roku doceniło to Society for News Design przyznając "Rzeczpospolitej" tytuł "Najlepiej zaprojektowanej gazety świata". Szatę graficzną "Rzeczpospolitej" wyróżniło również jury tegorocznego konkursu "GrandFront 2005", nagradzając ją za szczególnie udany mariaż sztuki projektowej, redakcyjnej i edytorskiej.

ROZWIŃ OPIS

Poprzednie wydania

Numery archiwalne
Pobierz aplikację
eGazety

Szczegóły